Всі ми любимо грати, навіть стаючи дорослими, наше бажання грати не пропадає. Адже так добре попасти в інший світ: чарівний або страшний, управляти країнами, стати непереможним футболістом, хокеїстом або баскетболістом, зіграти в більярд, спробувати себе в азартних іграх, розслідувати злочин або стати безстрашним героєм. І все це дозволяють настільні ігри.

Будь-яка настільна гра є комунікативним засобом, або ж - посередником в спілкуванні між людьми. Чому ігри залишаються популярними на протязі вже майже шість тисячоліть? Тому що настільна гра - це безпосередня жива взаємодія людей, котре допомагає не лише провести час, але і ближче познайомитися та одержати масу втішних вражень. Чи беруть участь 2-і людини, команда чи кілька команд - гра передбачає спілкування, і не важно, чи грають учасники для перемоги або заради процесу. Ігри учать не лише перемагати, а й співпрацювати, і найголовніше - ігри навчають. Вчать прудко реагувати, приймати правильні рішення, прораховувати різні види на декілька ходів уперед, і багато чому іншому. Настільні ігри виникли вже давним-давно - ще в IV столітті до н. е. жителі Єгипту грали в сенет - гру, чимось схожу на сучасні шашки. А поширені нарди з'явилися всього на 1000 років пізніше – в III столітті до н. е. У наш час існують тисячі ігор, які упорядкують за віком цільової аудиторії, кількістю учасників, характеру та змісту гри, у сфері використання, необхідно лише вибрати відповідні та цікаві для себе.

Що нам дають настільні ігри?

1. Настільна гра - це прекрасна можливість добре провести час і поспілкуватися з особистими дітьми, що дуже важливо в наші дні тотального браку часу. Іграшки зламуються, речі зношуються, а час, проведений з близькими, дитина запам'ятає на все життя.

2. Настільна гра - відмінний спосіб укріпити відносини в родині та сімейні цінності, адже саме гра здатна встановити контакт між поколіннями та по-справжньому об'єднати їх.

3. Настільна гра - гарний спосіб самим ненав'язливим та дієвим способом вчити дитину, причому навіть тих дисциплін, яких в школі ніхто не викладає - тактиці та стратегії прийняття правильних рішень.

4. Настільна гра - чудовий спосіб виявити спільне заняття і втіха для будь-якої, навіть у малознайомому товаристві на вечірці або корпоративі.

5. Настільна гра - унікальний шанс завести нові знайомства і невичерпна тема для комунікації.

6. Настільна гра - цікаве хобі та якісна розминка для мозку.

7. Настільна гра - оригінальний подарунок майже для будь-якої людини (і для улюбленої дитини, і для не менше улюбленого шефа).

8. Настільна гра - чудовий спосіб взяти партнера «на слабо» і змусити виконати будь-яке ваше бажання (наприклад, нарешті винести сміття, ялинку, вимити посуд, підлогу, машину, вікна - варіантів може бути безліч). Хоча, ось як раз з цим пунктом треба бути обережніше - а то раптом взятий на слабо партнер вирішить відігратися :)

Ви можете відібрати кращі настільні ігри, в які будете грати удвох або величезною компанією, в нашому інтернет-магазині Лаврик купити>> , які розраховані як на дітей, так і на великих, тобто дорослих: Уно (Uno), Дженга (Jenga), Твістер (Twister), Монополія, Футбол, Хокей, Настільні дорожні (Шашки, Шахи, Нарди), Хто Я, Ерудит, Scrabble, Фокуси, наукова гра та багато чого іншого!

Корзина

Итоговая сумма:   0,00
В корзину

Валюта

Внимание!

Уважаемые покупатели,

цены на сайте и наличие товара могут быть НЕАКТУАЛЬНЫ! 


Уточняйте цену товара у менеджера по телефону.

Он всегда Вам рад помочь! 
 

Скидка!

Для постоянных покупателей предоставляем
3% скидки на последующие покупки в течении 1 месяца с момента последней совершенной покупки. 

ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Rambler's Top100

НЕДОРОГИЕ ДЕТСКИЕ ИГРУШКИ ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН ЛАВРИК КУПИТЬ В БРОВАРАХ КИЕВЕ ДОСТАВКА ВАШ АДРЕС ИЛИ МЕТРО. В ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИНЕ КУПИТЬ ДЕТСКИЙ ТОВАР И ИГРУШКУ ДОСТАВКОЙ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ: ПОЛТАВУ, ХЕРСОН, ТЕРНОПОЛЬ, ОДЕССУ, ЛЬВОВ, ХАРЬКОВ, ЗАПОРОЖЬЕ, ЖИТОМИР, ВИННИЦУ, НИКОЛАЕВ И ВАШИ ГОРОДА УКРПОЧТОЙ, СКЛАД КОМПАНИИ ПЕРЕВОЗЧИКА