Незважачи на привабливість, досить дискусійними іграшками вважається дитяча зброя. Дитячі пістолети дозволяють хлопчикові відчути себе агентом розвідки чи учасником таємної операції по знищенню світового зла. У всіх випадках для нього це - захоплююча пригода. Сьогодні з'являється багато іграшкової зброї з цікавими ефектами: ліхтарик і звуки при стрільбі, стріли, кулі та інше. Подібні доповнення роблять гру ще більш захоплюючою.

Щоб хлопчик з дитинства хотів захищати близьких варто купити йому іграшковий автомат з кульками, який допоможе йому в цьому. Іграшковий автомат або пістолет виглядає як справжній, реалістичність додають комплекти кульок та інші аксесуари.

Варто пам'ятати про обережність. Якщо дитяча зброя стріляє навіть м'якими кульками, дитині потрібно пояснити, що її не можна наводити на людей. Слід уважно спостерігати за дітьми, щоб вони не заподіяли собі шкоду. Навчайте їх захищати, а не знищувати.

В нашому інтернет-магазині "Лаврик" можна купити іграшки, а також вибрати різні моделі дитячої зброї, далі>>

Детские игрушки, детские товары, подарок, опт, киев, Украина, недорого, дешево, дешевый, интерактивные, развивающие, куклы, машинки, конструкторы, Брик, Лего, мягкие игрушки, настольные игры, пупс, мишка

Корзина

Итоговая сумма:   0,00
В корзину

Валюта

Внимание!

Уважаемые покупатели,

цены на сайте и наличие товара могут быть НЕАКТУАЛЬНЫ! 


Уточняйте цену товара у менеджера по телефону.

Он всегда Вам рад помочь! 
 

Скидка!

Для постоянных покупателей предоставляем
3% скидки на последующие покупки в течении 1 месяца с момента последней совершенной покупки. 

ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Rambler's Top100

НЕДОРОГИЕ ДЕТСКИЕ ИГРУШКИ ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН ЛАВРИК КУПИТЬ В БРОВАРАХ КИЕВЕ ДОСТАВКА ВАШ АДРЕС ИЛИ МЕТРО. В ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИНЕ КУПИТЬ ДЕТСКИЙ ТОВАР И ИГРУШКУ ДОСТАВКОЙ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ: ПОЛТАВУ, ХЕРСОН, ТЕРНОПОЛЬ, ОДЕССУ, ЛЬВОВ, ХАРЬКОВ, ЗАПОРОЖЬЕ, ЖИТОМИР, ВИННИЦУ, НИКОЛАЕВ И ВАШИ ГОРОДА УКРПОЧТОЙ, СКЛАД КОМПАНИИ ПЕРЕВОЗЧИКА