Настільна гра danko toys хто я (укр.мова) (Код: big Who I)

Рейтинг:
Настільна гра danko toys хто я (укр.мова)
zoom Увеличить изображение

Настільна гра вікторина Хто Я? (укр.) Цікава настільна гра для дітей та дорослих! Кожному гравцеві на голову вдівається обруч, в який вставлено картку із малюнком, яку видно всім гравцям, крім того, на голову якого надітий обруч. Треба відгадати що саме намальовано на картинці. В процесі відгадуванні можна використовувати запитання з допоміжних карток з питаннями. Суперники при цьому можуть відповідати тільки "так" чи "ні". За кожну правильну відповідь гравець отримує бонусну фішку. Перемагає той, хто першим назбирає найбільшу кількість фішок. 

В комплекті гри: 4 пластикових обруча + 2 доп.картоних обруча для розширення кількості гравців, 162 картки зі словами, 6 доп.карточек з питаннями, піщаний годинник на 60 сек і фішки.

 

 

Цена: 150,00
Количество: 
Отзыв
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Корзина

Итоговая сумма:   0,00
В корзину

Валюта

Внимание!

Уважаемые покупатели,

цены на сайте и наличие товара могут быть НЕАКТУАЛЬНЫ! 


Уточняйте цену товара у менеджера по телефону.

Он всегда Вам рад помочь! 
 

Скидка!

Для постоянных покупателей предоставляем
3% скидки на последующие покупки в течении 1 месяца с момента последней совершенной покупки. 

ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова Rambler's Top100

НЕДОРОГИЕ ДЕТСКИЕ ИГРУШКИ ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН ЛАВРИК КУПИТЬ В БРОВАРАХ КИЕВЕ ДОСТАВКА ВАШ АДРЕС ИЛИ МЕТРО. В ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИНЕ КУПИТЬ ДЕТСКИЙ ТОВАР И ИГРУШКУ ДОСТАВКОЙ ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ: ПОЛТАВУ, ХЕРСОН, ТЕРНОПОЛЬ, ОДЕССУ, ЛЬВОВ, ХАРЬКОВ, ЗАПОРОЖЬЕ, ЖИТОМИР, ВИННИЦУ, НИКОЛАЕВ И ВАШИ ГОРОДА УКРПОЧТОЙ, СКЛАД КОМПАНИИ ПЕРЕВОЗЧИКА